Eskişehir dijital ajans olarak farkın ne olduğunu, markanız ve pazarlama stratejiniz için hangisinin sizin için doğru seçim olduğunu açıklamaya çalışalım;


İlgi ile takip ettiğiniz bir blogger’ı bir ürünü tavsiye ederken hiç gördünüz mü? Peki onun tavsiye ettiği ürünün hemen bir fotoğrafını çektiniz mi ya da o ürün için merakla internet üzerinde araştırma yaptınız mı? Influencer Marketing’in işleyiş biçimi tam olarak böyledir. Yarattığınız nişteki insanlarla bağlantıda olan ilgili ve etkileşimi yüksek kitleye ulaşarak satışları artırmak Influencer Marketing’in temelini oluşturmaktadır. Araştırmalar tüketicilerin %75’inin sosyal medyada yapılan tavsiyeler üzerine bir şeyler satın alabileceğini gösteriyor. Influencer Marketing’in güçlü etkisini buradan da görebilirsiniz.

Tüketiciler için Influencer Marketing, Word-Of-Mouth (WOM) yani ağızdan ağıza pazarlamanın dijital halidir ve görünürlüğü, bilinirliği artırır. Bu yüzden markalar için çok kazançlıdır.


Ne kadar cazip görünse de sektörünüzdeki en büyük influencer’a para saçarak her zaman en doğru yanıtı almanız ne yazık ki mümkün değil. Farklı seviyelerdeki influencer’ları hesaba katmanız ve işletmeniz ya da kampanyanız için hangileri daha uygunsa onlarla çalışmanız gerekiyor.

Micro ve Mega Influencer’lar arasındaki fark burada devreye giriyor. Özellikle küçük işletmeler için micro influencer seçimi daha samimi bir marka bilinirliği yaratmaktadır.


Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın Eskişehir dijital ajans


#eskişehirdijitalajans #eskişehirdijitalreklamajansı #eskişehirdijitalmedyaajansı #eskişehirsosyalmedya #eskişehirsosyalmedyauzmanı #eskişehirsosyalmedyadanışmanlığı #eskişehirwebtasarım #eskişehirinfluencermarketing #eskişehirdijital

Film izlemeyi hepimiz seviyoruz ama bazı filmler vardır ki bizi direkt olarak içine çeker. Konusu, yönetmeni bir yana bu filmler genellikle içinde bulunduğumuz duygu durum ya da ilgil duyduğumuz alanlarla ilgilidir. Girişimcilik, dijital medya ve bilişim konularına ilgi duyuyorsanız Eskişehir dijital ajans olarak bu listeyi sizin için hazırladık.


1- Pirates of Silicon Valley 1996

2- The Social Network

3- Her

4- The Circle

5- Kiss me First (Netflix Dizi)

6- Jobs

7- Snowden 2016

8- Zero Days 2016


Konu başlıkları; #sosyalmedya #dijitaldünya #dijitalajans #silikonvadisi #filmönerileri #eskişehirdijitalajans

Sosyal medya kullanımı her geçen gün artmakta ve aynı zamanda değişime uğramaktadır. Eskişehir Dijital Ajans olarak yaptığımız araştırmalar sonucu 2019 yılında öne çıkan sosyal medya trendlerini sizler için paylaşıyoruz.


- Sosyal medya kullanıcı davranışlarını inceleme ve analiz

- İçerik pazarlama stratejileri

- Video içerik

- Kişiselleştirme

- Google AMP gibi gerçek zamanlı etkileşim


#sosyalmedyatrendleri #eskişehirsosyalmedyaajansı #eskişehirsosyalmedyauzmanı #eskişehirsosyalmedya #eskişehirdijitalajans #eskişehirdijitalreklamajansı #eskişehirdijitalpazarlamaajansı #eskişehirdijitalmedyaajansı #eskişehirdijital

eskisehir-dijital-ajans-logo.png

Eskişehir Dijital Reklam Ajansı 0505 519 6609