ESKİŞEHİR SOSYAL MEDYA UZMANI

Güncel sosyal medya trendleri doğrultusunda yapılan tasarımlar ile markaları kurumsal olarak sosyal medya üzerinde temsil ediyoruz.

Reklam ve pazarlamanın gün geçtikçe değişen dünyasında; Sosyal medya, pazarlama stratejilerinde önemli bir parça haline gelmiştir. Sosyal medya platformları müşterilerinizle iletişim kurmanıza, markanızla ilgili bilinirliğin artırmasına ve potansiyel satışlarınızı artırmaya yardımcı olur. Basit bir gerçeği kabul etmekte fayda var, Her ay dünya çapında üç milyardan fazla insanın sosyal medya kullanması bunun bir eğilim olmadığını ve işletmenizin bir sosyal medya varlığına ihtiyacı olduğunu gösterir. Küçük bir yerel dükkan veya büyük bir ulusal şirket olmanız sosyal medya pazarlama stratejilerinde önemli değildir. Eskişehir sosyal medya uzmanı olarak lokasyon bazlı dijital reklam modelleri ve sosyal medya yönetim stratejileri ile işletmenizin dijital dünyadaki varlığını en iyi şekilde yönetmekteyiz. 

Sosyal medya yönetiminin işletmenize faydaları nelerdir?

MARKA BİLİNİRLİĞİ

İnsanlar işletmeniz hakkında bir şey bilmiyorsa, müşterileriniz olamazlar. Sosyal medya, potansiyel müşteriler arasında görünürlüğünüzü artırır ve geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Tüm büyük sosyal ağlarda işletmenize ait kurumsal sosyal medya profillerinizin oluşturulması ve hedefleriniz doğrultusunda yönetilmesi marka bilinirliğinizi arttırmak için günümüzdeki en etkili yöntemlerden biridir. 12 yıldır Eskişehir sosyal medya uzmanı olarak marka ve işletmeler için bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİMDE KOLAYLIK

İnternet kullanıcıları gün gittikçe daha hızlı etkileşime geçmeye ve zaman tasarrufu elde etmeye yönelmiştir. Müşteri ve kullanıcılar hizmet veya ürün satın almaya karar vermeden önce sosyal medya ve Google üzerinde hızlı bir arama yaparak, ilgili web sitenize ve sosyal medya hesaplarına göz atmaktadır. Yapılan arama sonucunda; Boş bir vitrin veya zengin bir bilgi kaynağı bulacaklar mı? İşletmenizle alakalı içeriklerle sık sık güncellediğiniz kurumsal profiller oluşturmak, markanızın otoritesini artıracak ve işletmenizin güvenilir, bilgili ve ulaşılabilir olduğunu göstererek sosyal medyada olumlu bir ilk izlenim bırakmanızı sağlayacaktır. Eskişehir sosyal medya uzmanı olarak yönetim hizmeti vermemizdeki diğer bir temel amaç budur.

KURUMSAL GÖRÜNÜM​

Reklam dünyasındaki rekabetin yoğun olarak yaşandığı sosyal medya üzerinde Kullanıcılar; Basit, profesyonel olmayan ve kurumsal görüntüden uzak sosyal medya yayın ve içerikleri yayınlayan işletmelerle ilgilenmiyor. Marka ve işletmenize ait kurumsal görünüm ve kişiliğin sosyal medyada paylaştığınız her şeyde sizi yansıtması önemli. Marka sesiniz neye benziyor? Sizi rakiplerinizden ayıran tasarım ve özellikleriniz neler?Aslında bu tarz soruların cevapları işletmenizin sosyal medya hesaplarında varlığını temsil ediyor. Eskişehir sosyal medya uzmanı olarak sosyal medya danışmanlığı ve yönetimini yaptığımız tüm firmalara bu durumu aktararak çağın gereksinimleri doğrultusunda hizmet vermek de amaçlarımızdan biri.

ÇAĞI YAKALAYAN İŞLETMELER

Sosyal medya platformaları sürekli gelişmekte, yeni özellik ve trendler ortaya çıkmaktadır. Hızla değişen bu ortam, işletme sahiplerinin ayak uydurması için korkutucu olabilmektedir. Unutulmaması gereken şey; Her şeyi yapmak zorunda olmadığınızdır. Marka ve işletmeniz için kitlenizle bağlantı kurmanın yöntemlerini profesyonel destek alarak gerçekleştirmek ve uzun vadeli stratejilerinizin olması dijital çağı yakalayan bir işletme sahibi olmanıza olanak sağlayacaktır. Eskişehir sosyal medya uzmanı olarak gelişen ve değişen bu dünyada çalıştığımız marka ve işletmeleri uyum sağlatmak diğer bir amacımızdır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ / CRM

Sosyal medya kanalları, şirketler ve müşterileri arasındaki engelleri başarıyla ortadan kaldırmış durumdadır. Günümüzde çoğu internet kullanıcısı bir müşteri hizmetleri hattını aramak yerine, sorunları çözmek veya bilgiye ulaşmak için; Marka ve işletmelere kurumsal Facebook ve Instagram hesaplarından ulaşmayı tercih etmektedir. Sosyal medya kanalları aracılığıyla müşterilerinize destek sunmaki duyarlı bir marka olmak itibarınızı geliştirecektir. Sosyal medyadaki müşteri yorumlarını, sorularını ve şikayetlerini takip etmek için bunlara kısa bir sürede cevap vermek marka, son kullanıcı etkileşimi ve müşteri sadakati açısından önemlidir. Eskişehir sosyal medya uzmanı CRM yönetimi ile müşterinizden gelen tüm taleplere sorunsuz bir şekilde yanıt vermektedir.

 

SOSYAL MEDYA ve BÜTÇE

Pazarlama maliyetleri artıyor ve her işletmenin büyük kampanyalara parası yetmiyor. Sosyal medya reklamlarında bu durum geçerli değildir. İşletmenizin büyüklüğü veya bütçesi ne olursa olsun, Facebook ve Instagram gibi sosyal platformlardaki reklamlar aracılığıyla işletmenizi büyütme ve hedeflerinize ulaşma şansı vardır. Geleneksel reklam modellerinin gün geçtikçe değer kaybedip, internet reklamlarının ön plana çıkmasındaki temel nedenlerden biri budur. Eskişehir sosyal medya uzmanı en uygun bütçe planlamasını yaparak işletmenizi dijital dünyada başarı ile temsil etmektedir.

MARKA HEDEFİ

LOKASYON

SOSYAL MEDYA UZMANI

eskisehir-dijital-ajans-logo.png

Eskişehir Dijital Reklam Ajansı 0505 519 6609