ESKİŞEHİR WEB TASARIM

Tüm akıllı telefon ve tarayıcılarla uyumlu, işletmenizin kurumsal görünümünü dijital dünyada kusursuz bir şekilde temsil eden, son kullanıcı odaklı web siteleri tasarlıyoruz.

Web sitelerini tasarlarken müşteri istekleri ve kullanıcı deneyimini en üst planda tutarak, kusursuz bir web deneyimi sunmak en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor. Responsive web tasarım anlayışı ile hizmet veriyoruz. Kısaca responsive web tasarım: Teknoloji dünyasında bir çok bilgisayar ve akıllı telefon bulunmaktadır. Bu aletlerin her birinin ekranları birbirinden farklı boyutlardadır. Responsive web siteleri farklı boyutlardaki ekranlara göre otomatik olarak şekillenmekte ve kullanıcılara kusuruz bir web deneyimi sunmaktadır. Günümüz internet kullanıcılarının büyük bir bölümünün web sitelerine mobil cihazlar üzerinden giriş yaptığını düşünerek bu doğrultudan asla şaşmıyoruz.

Siz de kaliteli bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ! Eskişehir web tasarım ajansı

Bir web sitesi tasarlarken uyguladığımız adımlar

Müşteri Analizi

Tasarıma başlamadan önce müşteri analizi gerçekleştirilir, müşterinin tarzını ve ne tür web sitelerinden hoşlandığını çok iyi bilmeliyiz çünkü bir tasarım ne kadar güzel olursa olsun, müşterinin tarzına hitap etmediyse olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Sektör Araştırması

Tasarım yapılacak sektörle ilgili gerekli araştırma yapılarak web sitesi tasarımına yansıtılmaktadır.

Renk Kullanımı

Web tasarımında kaliteyi ortaya koyan en önemli unsur seçilen renkler ve renk uyumudur.

Web Tarayıcıları ve Mobil Uyumluluk

Tasarladığımız web siteleri tüm internet tarayıcılarında, tablet ve telefonlarda aynı olarak görünmektedir.

Hedef Kitle ve İçerik

Tüm web siteleri kullanıcılar içindir, müşteri ve kullanıcıların sitenizdeki tüm bilgilere kolayca erişebilmesi ve site içeriğin özgün olması temel prensiplerimizdendir.

Kurumsallığı Yansıtma

Yapmış olduğumuz web tasarımlarında en önemli özellik ilgili firmanın kurumsallığını yansıtmasıdır.

Etkili bir web sitesinde olması gereken kriterler

Eskişehir web tasarım ajansı olarak kaliteli bir web sitesinde olması gereken özelliklerden bahsedeceğiz. Düzen; İstenilen bilgilere kolayca ulaşılabilmesi için tasarımda kullanılacak görsel ve metinler belirli bir düzende planlanmalıdır. İçerik: Bir web sitesinin diğerlerinden ayrıan en önemli özelliklerden biri içeriktir. Kişi ve kuruma özel olarak içerikler hazırlanmalıdır. Renk: Web tasarımı yapılacak kişi, kurum ya da meslek alanına özel renk tonlamaları kullanılarak tasarıma kimlik kazandırılmalıdır. Grafik ve görseller: Web tasarımı için kullanılacak olan tüm grafik ve görseller belirli kalitede ve web sitesinin içeriğine uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Font seçimi: Tasarımda kullanılacak olan yazı tipi, rengi ve fontu özenle seçilerek ilgili sektöre uyumlu hale getirilmelidir.Navigasyon: Kullanıcılar ulaşmak istedikleri bilgiye kolay bir şekilde ulaşılabilmek amacıyla site menüleri ve diğer yönlendirme araçları ile yönlendirilmelidir. Uyumluluk: Web sitesi sayfalarının tüm tarayıcı ve mobil cihazlarda kusursuz bir şekilde görünmesi için çalışmalar yapılmalıdır. Son olarak ise kullanıcı dostu web tasarım prensibi yani tüm web siteleri kullanıcılar içindir kavramını kabul etmektir. Yapılan tüm çalışmların amacı kusursuz bir kullanıcı deneyimi oluşturmaktır. Siz de etkili bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

eskisehir-dijital-ajans-logo.png

Eskişehir Dijital Reklam Ajansı 0505 519 6609