ESKİŞEHİR SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI ve YÖNETİM

Marka ve işletmelerin sosyal medya hesaplarını yönetiyor, marka bilinirliklerini arttırarak müşterileri ile yeni nesil reklam modelleri ile etkileşime geçmelerini sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA​ YÖNETİMİNDE UYGULADIĞIMIZ STRATEJİ

Kurumsal sosyal medya hesaplarının oluşturulması

Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Google Plus, Tumblr ve Foursquare kurumsal sosyal medya sayfalarınızı marka ve hizmetinize göre kreatif tasarımlarımızla oluşturuyoruz.

 

Günlük içerik paylaşımı

Kullanıcıların internet erişiminin en fazla olduğu zamanlar planlanarak sosyal medya hesaplarınızda marka ve hizmetiniz için günlük etkileşim sağlayacak içerikleri tasarlıyor ve paylaşıyoruz.​ 

Marka bilinirliği

Bölgesel sosyal medya analizi gerçekleştiriyor, marka ve hizmetiniz için hedef kitleleri belirleyerek büyük kitlere ulaşmanızı sağlıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Ürün ve hizmetlerin tanıtımı

Ürün ve hizmetlerinizi etkileşim sağlayıcı tasarımlarımızla sosyal medya hesaplarınızda tanıtıyoruz.

Kampanya oluşturma

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızda size özel kampanyalar oluşturuyor, etkinliklerinizi tanıtıyoruz.

Sosyal medya reklamları

Facebook,Instagram ve Youtube gibi farklı sosyal medya kanalları için reklamlarınızı hedeflerinizi doğrultusunda planlıyor, yönetiyor ve sonuçlarını size raporluyoruz.

Sosyal medya üzerinde müşteri ilişkileri yönetimi - CRM

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızda müşterilerinizle olan ilişkinizi en iyi şekilde yönetiyor, müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Raporlama

Tüm sosyal medya istatistiklerinizi düzenli olarak raporluyor ve size iletiyoruz.

REKLAM, İLETİŞİM ve SOSYAL MEDYA

İnternet kullanımı her geçen gün arttıyor, İnsanlar günde ortalama 142 dakikasını sosyal medya hesapları üzerinde geçiriyor, kullanıcılar almak istedikleri hizmet ve ürünler hakkında markaların sosyal medya hesaplarını inceliyor ve keşfetme alışkanlıkları değişiyor.

Tarih boyunca ağızdan ağıza pazarlama her zaman reklam ve bilinirlik açısından önemliydi, bugün internetin varlığı ile bu durum şekil değiştirmiş durumda. Farklı yaş grupları, kişisel tercih ve ilgi alanları doğrultusunda zamanlarının büyük bir kısmını farklı sosyal medya kanalları üzerinde geçiriyor. Kişiler satın almak istedikleri ürün, hizmet almak istedikleri firma, hatta boş zamanlarını geçirmek için gidecekleri mekanlar ve yemek istedikleri yemekler hakkında dahi sosyal medya hesapları üzerinde oluşan yorum, bilinirlik ya da tavsiyeleri dikkate alıyorlar.

Yakınsama çağında otomatik olarak gerçekleşen bu durum günümüzde sosyal medyayı, markaların müşteri ilişkilerini geliştirmeleri ve kendilerini tanıtmaları için büyük bir güç haline getirmiştir.

eskisehir-dijital-ajans-logo.png

Eskişehir Dijital Reklam Ajansı 0505 519 6609